Ponuka jogových kurzov

1. Hatha joga – začiatočnícky kurz – zameraný predovšetkým na dychové techniky a ásanovú prax.

Princíp spočíva v pomalom a dôkladnom precvičovaní jednotlivých častí tela a zotrvávaní v pozíciách, dôraz je na dych.

Cieľom je harmonizovať myseľ aj telo, dochádza k spevneniu tela a oprave chybných fyzických vzorcov.

Hatha joga upokojuje, harmonizuje, spevňuje telo i ducha.

joga3

2. Vinyasa / Plynulá joga – pokročilejší kurz zameraný na plynulé prechádzanie z jednotlivých ásan, postupné precvičovanie celého tela, nadobudnutie energie a sily.

Princíp spočíva v plynulých prechodoch z ásany do ásany, nadväzovaní na seba bez dlhšieho oddychu a výdrže, v súlade s dychom

Cieľom je dynamizovať a energizovať telo aj ducha a v závere dosiahnuť harmonickú jednotu tela a ducha aj vďaka záverečnej relaxácii či meditácii.

joga vinyasa

3. Gravid joga – kurz jogy pre tehotné zameraný na primerané posilňovanie, spevnenie tela, dychové cvičenia a celkové upokojenie mysle.

Princíp spočíva v dôkladnom precvičovaní dýchania a vhodne zvolených ásanach s ohľadom na štádium tehotenstva.

Cieľom je posilniť vedomie vlastného tela, naučiť sa techniky správneho dýchania a dostatočne spevniť telo pred pôrodom.

joga-1003_male

4. Rodinná joga a joga pre deti – hravá forma cvičenia určená deťom od 2,5 roka do 6 rokov v sprievode rodiča alebo bez rodiča.

Cieľom hodiny je priviesť deti k pohybu, povzbudiť ich hýbať sa s radosťou a tak, ako im je prirodzené. Pri tejto joge sa využívajú rôzne pomôcky a detičky sa okrem iného učia relaxovať a  správne dýchať.

Cenník

Individuálna hodina u vás doma pre 1 až 2 osoby – 25 € – lekcia 1,5 hod. – prispôsobená vašim potrebám,  vedená aj v anglickom jazyku

Skupinová joga  v štúdiu – 6 €/ osoba – lekcia 1,5 hod.

Permanentka 10 x lekcia 1,5 hod. 55 €

Joga, meditácia a nepretržité hľadanie dokonalosti.

%d blogerom sa páči toto: