O projekte

Všetci sa snažíme byť najlepšími, akými vieme byť. Niekedy sa porovnávame s druhými, a potom sme frustrovaní poznaním, ako ďaleko máme k dokonalosti. Naše vlastné podmienky limitujú to, čo máme radi. Láska je však iskrou pre všetko, čo robíme a dokonalosť prichádza až s opakovaním. Dôvera je základom pre každý náš čin.

Blog perfectly imperfect je tu pre každého, kto je zvedavý. Nájdete na ňom texty, videá, obrázky alebo hudbu. Dočítate sa o cestovaní, jóge, meditácii a mojich skúsenostiach. Máte príležitosť vyskúšať si jógu a meditáciu online.

Ale projekt perfectly imperfect je viac než len to. Snaží sa podporiť každého na tejto planéte, aby robil to, čo ho baví a hrdo zdieľal s ostatnými správu, že sa nevzdáva, aj keď to nie je vždy ľahké.

Za týmto účelom môžete posielať svoje videá, kde krátko vysvetlíte, prečo si myslíte, že ste aj vy dokonalo nedokonalí a ako sa s tým vyrovnávate. Viac info, ako na to, nájdete v sekcii dokonalo nedokonalí

Život je príliš krátky na to, aby sme nerobili veci, čo máme radi len preto, že si myslíme, že nie sme dosť dobrí. Robme, čo nás baví a uvidíme, čo sa stane. Dokonalosť spočíva v nedokonalosti.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Joga, meditácia a nepretržité hľadanie dokonalosti.

%d blogerom sa páči toto: